Darbo dienomis 8:00-17:00 +370 699 62969
 
 
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
 

Kolektoriai ir spintelės pigiau

Visos naujienos Naujienos
 
 
Visos populiariausios prekės Populiariausios prekės
 
 
kpn
 
b-a.lt Facebook’e
Prenumeratos centras
Vakar dienos pardavimų suma:
51714 Lt
Ačiū perkantiems
Youtube Video apie mus
 
 

Kolektoriai. Ką vertėtų apie juos žinoti?

 

Kolektorius tai toks šildytuvas, kuriuose šilumos elementas šilumą į aplinką spinduliuoja per natūralią oro cirkuliaciją. Pagrindinės kolektoriaus dalys yra šios:
1.Korpusas;
2.Kaitinimo elementas;
3.Termostatas, kuris reguliuoja kaitinimo elemento darbą.

Šildytuvo korpusas sukurtas taip, kad oras patekęs pro kiaurymę apačioje ir susilietęs su šildymo elementu, jau įšilęs išeina pro kiaurymę, esančią korpuso viršuje, kuri dažniausiai būna padengta grotelėmis. Šilto ir šalto oro tankių skirtumai konvektoriaus viduje sukuria trauką. Pasvirusios grotelių briaunos šiltam orui neleidžia iškart pakilti prie lubų, jis jų dėka nukreipiamas žemyn. Tokio šilto oro paskirstymo dėka patalpa įšyla gana greita ir svarbiausia tolygiai.
Prietaiso korpusas neįkaista daugiau nei 90 laipsnių, todėl jį drąsiai galima tvirtinti prie sienos, kadangi pastaroji neįkaista daugiau nei 45 laipsniai. Dažniausiai jie ir yra kabinami ant sienos, tik reikėtų atkreipti dėmesį į tai, jog kuo žemiau juos kabinsite, tuo gausite efektyvesnį rezultatą. Yra modelių, kurie turi įmontuotą ventiliatorių, kurio dėka patalpa įšyla dar greičiau. Taip pat yra konvektorių, kurie turi laikmačius. Jų dėka galima automatiškai nustatyti norimą temperatūrą, ar sakykim, po tam tikro laiko jos persijungimą į mažesnę/didesnę pusę. Taip pat konvektorių programinis valdymas neleidžia jiems veikti maksimalia temperatūra atsiradus skersvėjui ar kitokiam oro atvėsimui. „Įjungimo sulaikymo" funkcija naudojama vėdinant patalpas ir esant skersvėjams. Kai daviklį pasiekia šaltas oras, ši funkcija kuriam laikui sulaiko perjungimo į maksimalų galingumą ar į šiltesnį režimą, komandą. Konvektorių privalumas yra tame, jog jame nėra tarpinio šilumos nešėjo ir garsiai dirbančio ventiliatoriaus, taigi šis prietaisas įšyla greitai bei neskleidžia triukšmo. Taip pat šildydamas konvektorius nedegina deguonies, pasižymi labai paprasta eksploatacija ir tinkamai naudojamas gali tarnauti ilgus metus.