Darbo dienomis 8:00-17:00 +370 699 62969
 
 
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
 
 
 
Išpardavimai Visi
 
Prekių peržiūros istorija
 

Konsistenciniai tepalai internetu pigiau

 
 
 

Konsistenciniai tepalai               

                                 

Konsistenciniai tepalai gali būti skirti guoliams ar kitoms auto dalims. Šiuos tepalus galite rinktis iš skirtingų kainų, gamintojų, talpos, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

 

Ličio plastinis tepalas EP 2 yra skirtas besisukantiems ir slystantiems guoliams. Šis tepalas skirtas dirbti esant dideliems krūviams, pasižymi aukštu vandens atstūmimu, antioksidacinėmis savybėmis ir antikoroziniu poveikiu. Tepalas skirtas besisukantiems ir slystantiems guoliams, kurių yra sunkios eksplotacijos sąlygos.

 

Plastinis tepalas su MoS2 yra skirtas sutepti automobilių dalims, kurios dirba sunkiomis gamybinėmis sąlygomis. Tepalas puikiai sukimba ir turi mažą trinties kooficientą, o taip pat  puikias EP savybes. Šis  ličio tepalas pagamintas  mineraliniu pagrindu . Produktas turi savyje  antioksidantų, korozijos inhibitorių ir juodų kietų tepalų (Molibdenas disulphidas ir Grafitas). Sudėtyje yra mažas polimerų kiekis, sukibimo padidinimui.

 

Taigi konsistencinius tepalus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, b-a.lt elektroninėje internetinėje parduotuvėje, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, vyksta įvairios akcijos.