Darbo dienomis 8:00-17:00 +370 699 62969
 
 
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Prietaisai vabzdžių naikinimui internetu pigiau

 • Elektrinis prietaisas vabzdžių naikinimui 397MO-STICK Standard

  Matavimo vienetas 1 vnt

  Kaina: 999.00 Lt
  289.33 €
  Žiūrėk ČIA
   
 
kpn
 
b-a.lt Facebook
Prenumeratos centras
Vakar dienos pardavimų suma:
78010 Lt
Ačiū perkantiems
Youtube Video apie mus
 
 

Prietaisai vabzdžių naikinimui        

                                                         

Atsibodo gaudyti ir baidyti vabzdžius ir kęsti nemalonius jų įkandimus bei tiesiog erzinantį zyzimą? Tad galite apsaugoti save ir savo šeimą nuo nepageidaujamų vabzdžių su efektyviu elektriniu prietaisu – gaudykle.

 

Prietaisus vabzdžių naikinimui galite rinktis iš skirtingų išmatavimų, svorių, galingumų, rūšių, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

 

Naudojant elektrinius prietaisus vabzdžių naikinimui, vabzdžiai gali būti sugaunami lipnaus popieriaus pagalba.

 

Ekologiški elektriniai vabzdžių naikinimo prietaisai yra lengvai naudojami, neišskiria jokių teršalų ar nuodingų medžiagų. Jų veikimo būdas gali būti pagrįstas tuo, kad vabzdžiai skrenda į lempų šviesą. Na, o pagal veikimo principą šie prietaisai gali būti trijų rūšių: vabzdžiai naikinami elektros srove, sugaunami lipnaus popieriaus pagalba ar įtraukiami į gaudyklę ventiliatoriaus pagalba. Tokie prietaisai gali būti naudojami buityje ar pramonėje.

 

Turint prietaisą vabzdžių naikinimui, galėsite džiaugtis gamtos teikiamais malonumais ir nebus baisūs jokie uodai, musės ir kiti vabzdžiai.

 

Elektrinių prietaisų skirtų naikinti vabzdžius naudojimas yra gana paprastas. Veikimas yra tylus, lengvai išvalomas ir kita.

 

Taigi prietaisus skirtus naikinti vabzdžius, galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu b-a.lt elektroninėje internetinėje parduotuvėje, nes čia galite rinktis iš keleto variantų, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų, laiko ir kita.