Darbo dienomis 8:00-17:00 +370 699 62969
 
 
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
kpn
 
b-a.lt Facebook
Prenumeratos centras
Vakar išsiųstų komercinių pasiūlymų suma:
0 Lt
Youtube Video apie mus
 
 

Plieninių juostų sistemos                

                                                             

Plieninių juostų sistemos apima mechaninius – rankinius pakavimo įrankius, plienines pakavimo juostas ir kita.

 

Plieninių juostų sistemas galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų gamintojų, kainų, išmatavimų, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

 

Plieninės pakavimo juostos tempimo metu tarp įrankio ir juostos gali susidaryti tam tikra plokštumos įtampa, kurią gali atlaikyti tik labai geros kokybės pakavimo juosta. Medžiagos plokštumos defektai gali mažinti tempimo jėgą iki 30 %. ITW SIGNODE pagaminta APEX plieninė pakavimo juosta dažniausiai naudojama Baltijos šalyse. SIGNODE APEX išgavo kokybišką, legiruotą angliavandenio plieną, kuris po specialaus apdirbimo įgauna savitų ypatybių. Pakavimo juostų būna dažytų ir vaškuotų. Galima užsisakyti ir oksiduotas, cinkuotas ar dengtas cinko dažais, šalto cinkavimo ar visiškai neapdoroto paviršiaus pakavimo juostas. Bet kokia juostos danga žymiai pagerina jos atsparumą atmosferos poveikiams. SIGNODE APEX pakavimo juostos gaminamos ITW gamyklose Suomijoje, Lilendalyje, ir Švedijoje, Burserydije.

 

SIGNODE SCL- plieninės juostos jungtukas be spynelės naujausias gaminys. Šis, tik 3,1 kg sveriantis įrankis, yra lengviausias pasaulyje. Tai kiekvieno darbuotojo svajonė. Dėl spartaus perdavimo juostos įtempimas vyksta greitai ir reikalauja mažai jėgos. Juostai sujungti naudojamas mechanizmas, kuris pakavimo juostoje štampuoja išpjautinius dantis kiekvieną atskirai. Tai darbo procesą daro lengvesnį ir našesnį. Monolitinis korpusas iš lieto aliuminio apsaugo mechanizmą nuo mechaninių pažeidimų, o pjovimo elementai yra pagaminti iš kietojo metalo lydinio. Būtent tai garantuoja 5 kartus didesnį darbinį resursą, lyginant su pigiais to paties tipo įrankiais. Plieninės juostos tempimo ratas ir kitos svarbios detalės yra pagamintos iš ypatingo plieno.

 

Jeigu nežinote kokias plieninių juostų sistemas pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu, konsultantu.

 

Plieninių juostų sistemas pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, patikimumą, ilgaamžiškumą ir kita, nors jų kainos ir yra brangesnės. 

 

Plieninių juostų sistemas galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.