Darbo dienomis 8:00-17:00 +370 699 62969
 
 
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
 
b-a.lt Facebook
Prenumeratos centras
Vakar išsiųstų komercinių pasiūlymų suma:
106798 Lt
Youtube Video apie mus
 
 

Plastikinių juostų sistemos                      

                                                    

Plastikinių juostų sistemas apima pneumatiniai, elektriniai juostų jungimo įrankiai, plastikinių juostų papildoma įranga ir kita.

 

Plastikinių juostų sistemas galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų gamintojų, kainų, išmatavimų, svorių, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

 

Pneumatinis pakavimo įrankis gali būti pritaikytas sunkiems, didelių matmenų gaminiams pakuoti. Turint šiuos įrankius darbas atliekamas greičiau ir patikimiau. Operatoriui nereikia laikyti įrankio, kadangi procesas vyksta automatiškai: baigus tempti ar sujungti pakavimo juostą, įrankis sustoja ir laukia kitos operacijos nurodymo. Jis valdomas dviem jungtukais, kurie yra įrankio viršuje.

 

Jeigu nežinote kokias plastikines juostų sistemas pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu, konsultantu.

 

Plastikinių juostų sistemas pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, patikimumą, ilgaamžiškumą ir kita, nors jų kainos ir yra brangesnės.

 

Plastikinių juostų sistemas galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.