Darbo dienomis 8:00-17:00 +370 699 62969
 
 
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
 
 

Plėvelių sistemos               

                                                                       

Plėvelių sistemas galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų gamintojų, kainų, išmatavimų, dydžių, medžiagų iš kurių yra pagaminti, svorių, maitinimų, dizainų ir kita.

 

Plėvelių sistemos apima dengimo plėvelėmis įrengimus su sukiojamu pagrindu ir kita.

 

Plėvelių dengimo įrengimus su sukiojamuoju pagrindu galite rinktis iš paprastų, nesudėtingų konstrukcijų.

 

Taigi įrenginys gali turėti elektromagnetinį stabdį. Plėvelės dengimo galvutė gali įtempti plėvelę iki 100 %. Įrenginys gali atlikti kelias funkcijas kaip pavyzdžiui: gaminio viršutinės dalies dengimo plėvele sustiprinimas, gaminio apatinės dalies dengimo sustiprinimas, sukamojo pagrindo judėjimo greitis, reguliuojamas dengiamos plėvelės perdengimas ir kiekis, gaminio pagrindo dengimo plėvele jėga ir kita. Priklausomai nuo gaminio pagrindo matmenų, per valandą įrenginiu galima padengti tam tikrą skaičių gaminių. Taip pat galite papildomai įrašyti kelias programas, skirtas skirtingiems gaminiams dengti. Dengimo operacijos pradžioje ir pabaigoje naudojamas minkštas dengimas plėvele, siekiant išvengti lengvų gaminių pažeidimo. Gaminio pagrindo aukštį gali nustatyti fotoelementas.

 

Jeigu nežinote kokias plėvelių sistemas pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu, konsultantu.

 

Plėvelių sistemas pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, patikimumą, ilgaamžiškumą ir kita, nors jų kainos ir yra brangesnės. 

 

Plėvelių sistemas galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.

 

Turint plėvelių sistemas darbus galėsite atlikti greičiau, kokybiškiau, paprasčiau, našiau ir kita.